Rreth Nesh

42c5862b05a7948bb135c2d7436863b

Tianjin Bluekin Industries Limited E themeluar në vitin 2011, ne u vendosëm në dhomën 1109, ndërtesa 2, Mansioni Henghua, Rruga Dagu Jugore, Distrikti Hexi, Qyteti Tianjin me akses të përshtatshëm transporti.ne kompani e specializuar në gozhdë, tela, rrjetë teli dhe postë gardh.Ne vazhdojmë ende në filozofinë e biznesit të besimit, inovacionit, pragmatizmit dhe sipërmarrjes për të përmirësuar vazhdimisht cilësinë, teknologjinë dhe shërbimin e produkteve.Ne kemi një gamë të gjerë rrjetesh marketingu dhe sistemi shërbimesh dhe kemi krijuar marrëdhënie miqësore biznesi afatgjatë me klientët jashtë shtetit në Amerikën e Jugut, Amerikën e Veriut, Evropë, Azinë Juglindore, Oqeani dhe Afrikë.

d6eabfbebfcbc1fdbb2af07a4130234
44ad860d2b5e6d356240b1bd10cd27e
68a6c3921f2c5afea44b0dad8b91e2a
38245d7b84be31fa6f8f47f7f5e8bb0

Të përkushtuar ndaj kontrollit të rreptë të cilësisë dhe shërbimit të kujdesshëm ndaj klientit, anëtarët tanë me përvojë janë gjithmonë të disponueshëm për të diskutuar kërkesat tuaja dhe për të siguruar kënaqësinë e plotë të klientit.Ne besojmë fuqishëm se të gjitha produktet duhet të plotësojnë standardet ndërkombëtare të cilësisë.Prandaj, ne fokusohemi në blerjen e produkteve të kualifikuara dhe sigurimin e kontrollit të rreptë të cilësisë së brendshme.Për të mbrojtur interesat e klientit, produktet inspektohen, testohen rreptësisht përpara transportit.Produkte të kualifikuara, shërbim profesional dhe çmim të arsyeshëm për të bërë të kënaqur me klientin.Ne gjithashtu mirëpresim porositë OEM dhe ODM.

Kompania jonë këmbëngul në politikën që "klienti është supremi, prestigji i premtuar, cilësia e garantuar, shërbimi profesional". Ne presim të krijojmë një marrëdhënie afatgjatë biznesi me jashtë shtetit në të ardhmen e afërt bazuar në përfitime reciproke.Nëse jeni të interesuar për produktet tona ose kompaninë tonë, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë detaje!

f518ee37f8e3c5935467810c11d5a76