• PËRPARËSIA FABRIKE PËRPARËSIA FABRIKE

  PËRPARËSIA FABRIKE

  Më shumë se pesëmbëdhjetë vjet përvojë në prodhim dhe eksport, Fabrika që mbulon një sipërfaqe prej 3000 metrash katrorë, vlera totale vjetore e eksportit arrin 20 milionë USD, më shumë se 300 staf.Lexo më shumë
 • PËRPARËSITË E PRODUKTEVE PËRPARËSITË E PRODUKTEVE

  PËRPARËSITË E PRODUKTEVE

  Duke filluar nga lëndët e para të dërguara në fabrikë, të gjitha produktet tona testohen dhe inspektohen rregullisht dhe rreptësisht nga punëtorët dhe personeli i kontrollit të cilësisë në çdo proces.[..]Lexo më shumë
 • Avantazhi i ekipit Avantazhi i ekipit

  Avantazhi i ekipit

  Ne kemi ekip të kualifikuar, me përvojë dhe të aftë të shitjeve, njohim mirë kërkesat dhe specifikimet e klientit, shërbim 24 orë në internetLexo më shumë

Tianjin Bluekin Industries Limited Themeluar

天津惠好国际贸易有限公司

Tianjin Bluekin Industries Limited E themeluar në vitin 2011, ne u vendosëm në dhomën 1110, ndërtesa 2, rezidenca Henghua, Rruga Dagu Jugore, Distrikti Hexi, Qyteti Tianjin me akses të përshtatshëm transporti.
Mëso më shumë

NE JEMIBOTËROR

BLUEKIN formon sistemin e tij të përsosur të shitjeve me qindra klientë në të gjithë botën, një popullaritet i lartë, besueshmëri dhe markë e preferuar në tregun ndërkombëtar dhe atë vendas.Misioni ynë është të bëjmë çmos për t'u bërë furnizuesi më i mirë dhe për të bërë produkte të mira për tregun e pajisjeve të ndërtimit.
mark01mark02mark03mark04mark05
 • 20 vjet +

  Përvoja
 • 10+

  Linjat e prodhimit
 • 200+

  Punëtor Profesional
 • Certifikimi SGS & BV

ÇfarëNe bejme

Misioni ynë është të bëjmë çmos për t'u bërë furnizuesi më i mirë
Dhe bëni produkte të mira për tregun e ndërtesave

SI PUNOJMË

 • 1

  FUSHAE PUNËS

 • 2

  EKSPERIENCADhe Ekspertiza

 • 3

  GO Dorë Për Dorë

PRODUKTET TONA:

Të gjitha produktet tona i nënshtrohen testeve dhe inspektimeve të rrepta në çdo proces nga punëtorët dhe personeli i QC në mënyrë periodike, duke filluar nga lëndët e para të dorëzuara në fabrikë.

Produktet do të testohen dhe inspektohen për t'u kualifikuar përpara se të kalojnë në procesin e ardhshëm, duke siguruar kontroll të rreptë të cilësisë së brendshme

15 VJET+

Kompanitë i përmbahen gjithmonë qasjes 'të orientuar drejt cilësisë, shërbimi i pari' dhe ngritin fabrika për produktet dhe ofrojnë shërbime të mira si qëllimi i zhvillimit tonë.

OEM&ODM

Dizajn + prodhim.Dizajni ynë përfshin dizajnin e produktit, dizajnin e strukturës dhe dizajnin e paketimit, prodhoni produktet që ju nevojiten për ju.

Mirë se vini për të diskutuar për përpunimin ODM dhe përpunimin OEM

100% SHKALLA E DORGIMIT ME KOHË

Nga momenti që konfirmojmë porosinë, ne do të organizojmë menjëherë prodhimin, rezervimin e shpejtë dhe dërgimin në adresën tuaj, garantojmë që të mos vonojmë përdorimin dhe shitjen tuaj.

AFAT FLESKIBLE PAGESE

Paguani me lehtësi, ne mund të pranojmë TT, L/C, D/P, PAYPAL, etj.

Ju gjithashtu mund të zgjidhni të paguani për porosinë nga dyqani ynë Alibaba, mbrojtje 100% e të drejtave tuaja.

SHËRBIM I MIRË PAS SHITJES

Ne mund të ofrojmë manualin e përdoruesit dhe videon e instalimit.Nëse e merrni produktin me paketim ose dëmtim të shkaktuar gjatë transportit, ne mund t'jua ribotojmë atë për t'u siguruar që duhet ta përdorni

 • PRODUKTET TONA

 • 15 VJET+

 • OEM&ODM

 • 100% SHKALLA E DORGIMIT ME KOHË

 • AFAT FLESKIBLE PAGESE

 • SHËRBIM I MIRË PAS SHITJES