Начичкана челик Т ограда мислења Трговија на големо - Кина Тијанџин Bluekin индустрии

производи

Начичкана челик Т ограда мислења на големо

Краток опис:


 • ограда пост: $ 700- $ 800 по тон
 • Набавка Способност: 1000 тони
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот

  Спецификација на начичкана т пост:

  материјал: железнички челик
  тежина: 0.85,0.95,1.25,1.33lbs / ft итн
  должина: 5'-10 'итн
  површина: обоени со лопата, обоен не лопата, unpainted со лопата, unpainted без лопата, топло-натопи галванизиран

   

  Карактеристики на начичкана т пост:
  • Т дизајн спротивставува на свиткување

  • Потешки и посилни од U мислења
  • преклопен сидро плочи даде мислења стабилност
  • железничка челик природно отпорен на атмосферски влијанија
  • Лесно да се вози во земјата - нема дупки да копа
  • Силен холдинг моќ за било кој тип на оградата
  • поцинкувана мислења исполнат Сојузна автопат спецификации со супериорни 'рѓа отпор
  • столпчиња спречи ограда ткаенина од јава нагоре или надолу на пост 
  • ограда ткаенина спроведен безбедно да ја објавите преку претходно формирани метал клипови
  • Сидро плочи ладна фалсификувани за да ја објавите

  примена:

  • Автопат ограда
  • меѓата
  • Фарми и поле ограда
  • дрво и поддршка грмушка
  • елени и диви животни ограда
  • Песочна ограда за Дина maintennce
  • депонии и fencea градилиште

   

  ТЕЖИНА

                                                                  ДОЛЖИНА НА начичкана Т POST
  5 '
  5,5 '
  6 '
  6.5 '
  7 '
  8 '
   
  PCS / MT
  PCS / MT
  PCS / MT
  PCS / MT
  PCS / MT
  PCS / MT
  0.95lbs / ft
  464
  422
  387
  357
  331
  290
  1.25lbs / ft
  353
  321
  294
  271
  252
  220
  1.33lbs / ft
  332
  301
  276
  255
  237
  207
  други димензии, како вашето барање

   

  производ Слики

   HTB1hYtde8fM8KJjSZFOq6xr5XXah

  Детали за производот

   HTB1STs4eRfM8KJjSZFhq6ARyFXai

   Пакување и испорака

   HTB18O4Kmx6I8KJjy0Fgq6xXzVXaG

   жешка производ

   HTB1pKR2eBLN8KJjSZPhq6A.spXax

  Информации за претпријатието

  HTB1DaUtmf2H8KJjy0Fcq6yDlFXaoHTB13Wy3eBLN8KJjSZFPq6xoLXXaVHTB1PfoBmcrI8KJjy0Fhq6zfnpXa7

   

  сертификати

   HTB1pos.mjnD8KJjSspbq6zbEXXaG

  Нашите услуги и прашања

  HTB1y6wQIVXXXXbVaXXXq6xXFXXXL

   HTB1fYkWIVXXXXbBXVXXq6xXFXXXu 


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!