Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

samle

Ние ќе ви обезбедиме мал примерок за вашата тест за 3 дена со ТНТ, DHL, FedEx

Време на испорака

Ние треба 25-30days за 1 * 20ft контејнери по исплата

плаќање

T / T, 30% во однапред или LC по видување.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!