Contact Us

Tianjin Bluekin Industries Limited Established

адреса

Rm 1110, зграда 2,

HengwaMansion, Dagu патот,

Hexi област, Тијанџин 300.202 Кина

Е-пошта

  service@bluekin.com

телефон

Тел: 86-22-58196340

Факс: 86-22-58196345

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас