За нас

42c5862b05a7948bb135c2d7436863b

Tianjin Bluekin Industries Limited Основана во 2011 година, сме лоцирани во соба 1109, зграда 2, замок Henghua, јужен пат Дагу, област Хекси, град Тијанџин со удобен пристап за транспорт.ние компанија специјализирана за нокти, жица, жица мрежа и ограда пост.Сè уште опстојуваме на деловната филозофија на вера, иновации, прагматизам и претприемништво за постојано подобрување на квалитетот, технологијата и услугата на производите.Имаме широк опсег на маркетинг мрежа и систем на услуги и воспоставивме долгорочни пријателски деловни односи со клиенти во странство во Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Југоисточна Азија, Океанија и Африка.

d6eabfbebfcbc1fdbb2af07a4130234
44ad860d2b5e6d356240b1bd10cd27e
68a6c3921f2c5afea44b0dad8b91e2a
38245d7b84be31fa6f8f47f7f5e8bb0

Посветени на строга контрола на квалитетот и внимателна услуга за клиентите, нашите искусни членови на персоналот се секогаш достапни да разговараат за вашите барања и да обезбедат целосно задоволство на клиентите.Ние цврсто веруваме дека сите производи мора да ги исполнуваат меѓународните стандарди за квалитет.Затоа, ние се фокусираме на купување квалификувани производи и обезбедување строга внатрешна контрола на квалитетот.За да се заштитат интересите на клиентите, производите се проверуваат, строго се тестираат пред испораката.Квалификувани производи, професионална услуга и разумна цена за да бидете задоволни со клиентот.Ги поздравуваме и нарачките за OEM и ODM.

Нашата компанија инсистира на политиката дека „клиентот е врховен, ветен престиж, гарантиран квалитет, професионална услуга“. Со нетрпение очекуваме да воспоставиме долгорочни деловни односи со странство во блиска иднина врз основа на взаемна корист.Доколку сте заинтересирани за нашите производи или за нашата компанија, ве молиме слободно контактирајте не за повеќе детали!

f518ee37f8e3c5935467810c11d5a76