• ПРЕДНОСТ НА ФАБРИКАТА ПРЕДНОСТ НА ФАБРИКАТА

  ПРЕДНОСТ НА ФАБРИКАТА

  Повеќе од петнаесет години искуство во производство и извоз, фабрика со површина од 3000 квадратни метри, годишната вкупна извозна вредност достигнува 20 милиони американски долари, повеќе од 300 вработени.Прочитај повеќе
 • ПРЕДНОСТ НА ПРОИЗВОДИ ПРЕДНОСТ НА ПРОИЗВОДИ

  ПРЕДНОСТ НА ПРОИЗВОДИ

  Почнувајќи од суровините што се испраќаат до фабриката, сите наши производи се редовно и строго тестирани и проверени од работниците и персоналот за контрола на квалитетот во секој процес.[..]Прочитај повеќе
 • ТИМСКА ПРЕДНОСТ ТИМСКА ПРЕДНОСТ

  ТИМСКА ПРЕДНОСТ

  Имаме квалификуван, искусен и квалификуван тим за продажба, добро ги познаваме барањата и спецификациите на клиентот, 24 часа онлајн услугаПрочитај повеќе

Основана е Tianjin Bluekin Industries Limited

天津惠好国际贸易有限公司

Tianjin Bluekin Industries Limited Основана во 2011 година, се наоѓавме во соба 1110, зграда 2, замок Henghua, јужен пат Дагу, област Хекси, град Тијанџин со удобен пристап за транспорт.
Научи повеќе

НИЕ СМЕВО СВЕТОТ

BLUEKIN формира свој совршен продажен систем со стотици клиенти ширум светот, со висока популарност, кредитоспособност и омилен бренд и на меѓународниот и на домашниот пазар.Нашата мисија е да дадеме се од себе за да станеме најдобриот добавувач и да направиме добри производи за пазарот на градежништво.
ознака 01ознака 02марка03ознака 04ознака 05
 • 20 години +

  Искуство
 • 10+

  Производни линии
 • 200+

  Професионален работник
 • Сертификација SGS & BV

ШтоНие правиме

Нашата мисија е да дадеме се од себе за да станеме најдобриот снабдувач
И направете добри производи за градежниот пазар

КАКО РАБОТИМЕ

 • 1

  ПОЛЕНА РАБОТА

 • 2

  ИСКУСТВОИ експертиза

 • 3

  GO Рака под рака

НАШИ ПРОИЗВОДИ:

Сите наши производи се подложени на строг тест и инспекција во секој процес од страна на работниците и персоналот за КК периодично, почнувајќи од суровините доставени до фабриката.

Производите ќе бидат тестирани и проверени за да бидат квалификувани пред да бидат пренесени на следниот процес, обезбедувајќи строга внатрешна контрола на квалитетот

15 ГОДИНИ +

Компаниите секогаш се придржуваат до пристапот „ориентиран кон квалитет, услуга на прво место“ и поставуваат фабрики за производи и обезбедуваат добра услуга како цел на нашиот развој.

OEM&ODM

Дизајн + изработка.Нашиот дизајн вклучува дизајн на производи, дизајн на структура и дизајн на пакување, произведувајте ги производите што ви се потребни за вас.

Добредојдовте да разговараме за ODM обработка и OEM обработка

100% СТАПКА НА ИСПОРАКА НА ВРЕМЕ

Од моментот кога ќе ја потврдиме нарачката, веднаш ќе организираме производство, брза резервација и испорака на вашата адреса, гаранција дека нема да го одложиме користењето и продажбата.

ФЛЕКСИБЕН РОК НА ПЛАЌАЊЕ

Плаќајте лесно, можеме да прифатиме TT, L/C, D/P, PAYPAL, итн.

Можете исто така да изберете да платите за нарачката од нашата продавница на Alibaba, 100% заштита на вашите права.

ДОБРА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА

Можеме да обезбедиме упатство за употреба и видео за инсталација.Ако го примите производот со пакување или оштетување предизвикано за време на транспортот, можеме повторно да ви го издадеме за да се осигураме дека мора да го користите

 • НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

 • 15 ГОДИНИ +

 • OEM&ODM

 • 100% СТАПКА НА ИСПОРАКА НА ВРЕМЕ

 • ФЛЕКСИБЕН РОК НА ПЛАЌАЊЕ

 • ДОБРА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА