Vineyard Y Post përdorura për shitje - Tianjin China Bluekin Industries

Produkte

Vineyard Y Post përdorura për shitje

Përshkrim i shkurtër:

Product Description  Application of Y fence post:  For protective wire mesh fencing of express highway and express railway; For security fencing of beach farming, fish farming and salt farm; For security of forestry and forestry source protection; For isolation and protecting husbandry and water sources; Fencing posts for gardens, road and houses. Advantage of Y fence post:      1.This kind of fence post enjoys an improved rate of 30% in its mechanical property and physical  propery comp...


 • Fence Post: $ 700- $ 800 për ton
 • Furnizimi Aftësia: 1000 ton
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

   Aplikimi i Y gardhit post: 

  • Për mbrojtëse rrjetë teli gardh të autostradës shprehin dhe hekurudhore shprehur;
  • Për gardh të sigurisë e bujqësisë plazh, rritjen e peshqve dhe ferma kripë;
  • Për sigurinë e pyjeve dhe burim pylltari mbrojtjes;
  • Për izolimin dhe mbrojtjen e mbarështimit dhe ujit të burimeve;
  • Mesazhe Skermë për kopshte, rrugë dhe shtëpi.

  Avantazh i Y gardhit post:

       1. Ky lloj postimi gardhit gëzon një normë të përmirësuar prej 30% në pronën e tij mekanike dhe Pasurisë fizike në krahasim me postimet e zakonshme çeliku me madhësi të njëjtë seksioni;

       pamja 2.Have bukur. Thjesht e përdorur, me një kosto të ulët;

       Jeta 3.Long shërbimit.

                             vresht Y pas përdorura për shitje
  Materil çeliku shufër metalike, çelik hekurudhor
  gjatësi 1.35m, 1.5m, 1.65m, 1.8, 2.4 etj
  peshë 1.58kgs, 1.86kgs, 1.9kgs, 2.04kg / m etj
  Sipërfaqe Gjelbër pikturuar, Red pikturuar, Hot dip galvanizuar, No bojë
  përdorim skermë fermë, skermë kopsht
  paketim 10pcs / pako, 200pcs ose 400pcs / paletë
  Qty prodhimit: 1000tons / muaj
  MOQ: 1tons
  Koha e dërgimit: 20-30days pas pagesës
  Kushtet e pagesës: T / T, L / C

   

  produkt Piktura

   HTB1y177nnnI8KJjSszgq6A8ApXao

  detajet e produktit

   HTB1R9sRnBDH8KJjy1zeq6xjepXa0

   Packaging & Shipping

   10pcs / pako, 200pcs ose 400pcs / paletë për vreshtin Y postin përdorura për shitje. Ose ju mund të zgjidhni lloje të tjera të paketimit.

   HTB18O4Kmx6I8KJjy0Fgq6xXzVXaG

   produkt Hot

   HTB1pKR2eBLN8KJjSZPhq6A.spXax

  kompania e Informacionit

  HTB1DaUtmf2H8KJjy0Fcq6yDlFXaoHTB13Wy3eBLN8KJjSZFPq6xoLXXaVHTB1PfoBmcrI8KJjy0Fhq6zfnpXa7

   

  Certifikatat

   HTB1pos.mjnD8KJjSspbq6zbEXXaG

  Shërbimet tona & FAQ

  HTB1y6wQIVXXXXbVaXXXq6xXFXXXL

   HTB1fYkWIVXXXXbBXVXXq6xXFXXXu 


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !