Hot Shitje Pvc Coating Zinxhiri Link Fence System - Tianjin China Bluekin Industries

Produkte

Hot Shitje Pvc Coating Zinxhiri Link Fence Sistemit

Përshkrim i shkurtër:

Product Description chain link fence is also named diamond wire mesh with the diamond opening. It is made with various metal wires weaving by chain link fence machine. Our chain link fence materials are available in stainless steel, galvanized, and PVC coated wire. They are normally used in gardens, sports yard, industrial sites, houses, roads and events for crowd control. Product name hot sale pvc coating chain link fence system Material: High quality low carbon steel wire, stainl...


 • nail: $ 700- $ 800 për ton
 • Furnizimi Aftësia: 1000 ton
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Lidhje zinxhir gardh është quajtur edhe diamant rrjetë teli me hapjen diamanti. Kjo është bërë me tela të ndryshme metalike gërshetim me makinë zinxhir Lidhje gardh. Tona materiale Lidhje zinxhir gardh janë në dispozicion në çelik inox, galvanizuar, dhe PVC veshura tela. Ata janë përdorur zakonisht në kopshte, sportive oborr, vendet industriale, shtëpi, rrugë dhe ngjarje për kontrollin e turmës.

  Emri i produktit hot shitje pvc zinxhir veshja sistemi Lidhje gardh
  materiali: Me cilësi të lartë teli ulët të karbonit çeliku, tela çeliku inox, teli alumini
  Size: BWG8-BWG18
  gjerësi 0.5-5.0m
  gjatësi 1-50m
  Lloji: Zinxhiri Link Mesh
  trajtimi: galvanizuar / PVC veshura
  Paketimi: nga qese weaved për çdo kokë, paketim të tjera nga kjo do të mund të prodhohen edhe
  Qty prodhimit: 1000rolls / muaj
  MOQ: 10rolls
  Koha e dërgimit: 20-30days pas pagesës
  Kushtet e pagesës: T / T, L / C
  Aplikacion: Fence Farm, ndan autostradë, objekteve sportive gardh, etj
  Vërejtje Nuk ka ndryshk

  Specifikim:

  Galvanizuar verigë gardh
  rrjetë Wire matës gjerësi gjatësi
  1 " BWG11,12,13,14 0.5-4m 0.5-25m
  1-1 / 2 " BWG8,9,10,11,12,13 0.5-4m 0.5-25m
  2 " BWG8,9,10,11,12,13 0.5-4m 0.5-25m
  2-1 / 2 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  2-1 / 4 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  2-3 / 8 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  3 " BWG8,9,10,12 0.5-4m 0.5-25m

   

  PVC zinxhir veshura lidhje gardh   
  bie në rrjetë WIRE GAGUE WIDTH LENGTH
  1 " BWG11,12,13,14 0.5-4m 0.5-25m
  1-1 / 2 " BWG8,9,10,11,12,13 0.5-4m 0.5-25m
  2 " BWG8,9,10,11,12,13 0.5-4m 0.5-25m
  2-1 / 2 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  2-1 / 4 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  1-3 / 8 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  3 " BWG8,9,10,12 0.5-4m 0.5-25m

   

  produkt Piktura

   HTB1leV.XxWYBuNjy1zkq6xGGpXaT

  detajet e produktit

   HTB11vDUXDtYBeNjy1Xdq6xXyVXa3

   Packaging & Shipping

   film plastike, kaci druri, paketë pjesa më e madhe ose si kërkesën tuaj për të lirë gardh dhie fermë për shitje.

   HTB18O4Kmx6I8KJjy0Fgq6xXzVXaG

   produkt Hot

   HTB1pKR2eBLN8KJjSZPhq6A.spXax

  kompania e Informacionit

  HTB1DaUtmf2H8KJjy0Fcq6yDlFXaoHTB13Wy3eBLN8KJjSZFPq6xoLXXaVHTB1PfoBmcrI8KJjy0Fhq6zfnpXa7

   

  Certifikatat

   HTB1pos.mjnD8KJjSspbq6zbEXXaG

  Shërbimet tona & FAQ

  HTB1y6wQIVXXXXbVaXXXq6xXFXXXL

   HTB1fYkWIVXXXXbBXVXXq6xXFXXXu 


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !