China Top Furnizuesi ngjitur Wire Mesh në panel / Roll (Cheap Price) - China Tianjin Bluekin Industries

Produkte

China Top Furnizuesi ngjitur Wire Mesh në panel / Roll (Cheap Price)

Përshkrim i shkurtër:

Product Description welded wire mesh is welded form superior low carbon steel wire and then galvanized or pvc coated or stainless steel wire and then welded.It features smooth surface,uniform mesh,high stability and gre-at corrosion resistance. 1.Material: low carbon iron wire,stainless steel wire and PVC coated wire 2.Wire diameter:0.4-5.0mm 3.Aperture:1/4″-6″ 4.Welding style: 1-Electro galvanized wire mesh(welded before galvanized, welded after galvanized) 2-Hot-dipped galvaniz...


 • rrjetë teli: $ 15- $ 25 per roll
 • Furnizimi Aftësia: 1000 ton
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  ngjitur teli është ngjitur formë të lartë tela çeliku ulët karbon dhe pastaj galvanizuar ose PVC veshura

  ose tela çeliku inox dhe pastaj welded.It përmban sipërfaqe të qetë, rrjetë uniforme, stabilitet të lartë dhe gre-at rezistenca korrozioni.

  1.Materiali:

  të ulët të karbonit tela hekuri, tela çeliku inox dhe tela PVC veshura

  2.Wire diameter: 0.4-5.0mm

  3.Aperture: 1/4 "-6"

  style 4.Welding:

  1-elektro teli galvanizuar (ngjitur para galvanizuar, ngjitur pas galvanizuar)

  2-Hot-zhytur galvanizuar rrjetë teli (ngjitur para galvanizuar, ngjitur pas galvanizuar)

  3-PVC veshura teli ngjitur

  4- rrjetë teli çelik ngjitur

  5.Specification:

  Specifikimi Lista e furnizuesit Kinës të lartë ngjitur rrjetë teli në panelin / roll (çmimi i lirë)
  hapje Wire Diametri <BWG>
  në inç Në njësi metrik (mm)
  1/4 "x 1/4" 6.4mm x 6.4mm 22,23,24
  3/8 "x 3/8" 10.6mm x 10.6mm 19,20,21,22
  1/2 "x 1/2" 12.7mm x 12.7mm 16,17,18,19,20,21,22,23
  5/8 "x 5/8" 16mm x 16mm 18,19,20,21,
  3/4 "x 3/4" 19.1mm x 19.1mm 16,17,18,19,20,21
  1 "x 1/2" 25.4mm x 12.7mm 16,17,18,19,20,21
  1-1 / 2 "x 1-1 / 2" 38mm x 38mm 14,15,16,17,18,19
  1 "x 2" 25.4mm x 50.8mm 14,15,16
  2 "x 2" 50.8mm x 50.8mm 12,13,14,15,16
   dhe më shumë Madhësia rrjetë

   

  rrjetë teli 6.Welded Përdorimi

  tela ngjitur Fence-galvanizuar

  · Tela galvanizuar me ndërtimin e ngjitur.

  · Galvanizuar para saldim, i cili siguron një fund të qetë në sipërfaqe teli.

  · Ofron ngurtësi dhe forcën për një shumëllojshmëri të projekteve cutdoor gardh dritë-detyrë.

  tela ngjitur Fence-Vinyl veshura Black ose të gjelbër

  · Polifonik veshja mbi tela galvanizuar siguron mbrojtje shtesë nga korrozioni.

  · Për oborre, kopshte, dhe kafshët shtëpiake; blends mirë me mjedisin.

  Ngjitur Ekonomi Fence-galvanizuar

  · Tela galvanizuar me ndërtimin e ngjitur.

  · Galvanizuar para saldim, i cili siguron një fund të qetë në surfance teli.

  · Ofron ngurtësi dhe forcën për një shumëllojshmëri të projekteve në natyrë të lehta në detyrë gardh.

  Ngjitur Ekonomi Fence-Vinyl veshura gjelbër

  · Polifonik veshja mbi tela galvanizuar ofron shtesë formë mbrojtjen korrozioni.

  · Për oborre, kopshte, dhe kafshët shtëpiake; blends mirë me mjedisin.

  Guard domate

  · Ndalon shtrirjen bimore dhe kalb siguron qasje të lehtë në fruta.

  · Twenty roll këmbë e bën 4 kafaze cilindrik.

  Rabbit Shield

  · Projektuar për përdorim me kafshët e vogla dhe shpendëve për të dy kontrollin dhe mbrojtjen.

  · Rrjetë Larger drejt krye të gardhit lejon ananimals dhe zogjtë për të dy kontrollin dhe mbrojtjen.

  · Rrjetë Larger drejt krye të gardhit lejon kafshët për të parë përmes nëse shkruar; rrjetë të vogël pranë fund

    parandalon qasjen kur gardh është përdorur rreth perime dhe bimë të tjera të rrezikuara.

   

  produkt Piktura

   HTB1BmCUm63z9KJjy0Fmq6xiwXXaj

  detajet e produktit

   HTB1a1yhohPI8KJjSspfq6ACFXXag

   Packaging & Shipping

   film plastike, kaci druri, paketë pjesa më e madhe ose si kërkesën tuaj për të lirë gardh dhie fermë për shitje.

   HTB18O4Kmx6I8KJjy0Fgq6xXzVXaG

   produkt Hot

   HTB1pKR2eBLN8KJjSZPhq6A.spXax

  kompania e Informacionit

  HTB1DaUtmf2H8KJjy0Fcq6yDlFXaoHTB13Wy3eBLN8KJjSZFPq6xoLXXaVHTB1PfoBmcrI8KJjy0Fhq6zfnpXa7

   

  Certifikatat

   HTB1pos.mjnD8KJjSspbq6zbEXXaG

  Shërbimet tona & FAQ

  HTB1y6wQIVXXXXbVaXXXq6xXFXXXL

   HTB1fYkWIVXXXXbBXVXXq6xXFXXXu 


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !