Kanada Popular Item Cattle Metal T Post për shitje - China Tianjin Bluekin Industries

Produkte

Kanada Popular Item Cattle Metal T Post për shitje

Përshkrim i shkurtër:

Product Description characteristics: • T design resists bending • Heavier and stronger than U posts • Swaged anchor plates give posts stability • Rail steel naturally resistant to weathering • Easy to drive into ground – no holes to dig • Strong holding power for any type of fence • Galvanized posts meet Federal Highway specs with superior rust resistance • Studs prevent fence fabric from riding up or down the post  • Fence fabric attached securely to post by pre-formed metal clips •...


 • Fence Post: $ 700- $ 800 për ton
 • Furnizimi Aftësia: 1000 ton
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Karakteristikat:

  • T Dizajni i reziston lakimi
  • të rënda dhe më të fortë se postet U
  • pllaka Swaged spirancë japin mesazhet e stabilitetit
  • çeliku Rail natyrshëm rezistente ndaj erozion
  • lehtë për të përzënë në tokë - nuk ka vrima të gërmoj
  • pushtet të fortë Holding për çdo lloj të gardh
  • galvanizuar postimeve përmbushur syze Federal Highway me superior rezistencës ndryshk
  • Studs parandaluar pëlhurë gardh nga hipur lart ose poshtë post 

  • pëlhurë gardh bashkangjitur mirë për të postuar nga para-formuar clips metalike

  • pllaka Anchor ftohtë të falsifikuara për të postuar

  Aplikacion:

  Ajo është është përdorur widly si më poshtë:

  • Highway gardh
  • Boundary marker
  • Snow mbështetje gardh
  • Farm dhe gardh fushë
  • Tree dhe mbështetje shkurre
  • Dreri dhe gardh kafshë të egra
  • gardh Sand për mirëmbajtjen dune
  • deponisë dhe gardh vend të ndërtimit

          Canada kafshët artikull popullor metalike t pas për shitje
  Materil çeliku strehoj
  peshë 0.85,0.95,1.25,1.33lbs / ft
  Sipërfaqe pikturuar, Hot dip galvanizuar, No bojë
  përdorim skermë fermë, skermë kopsht
  paketim 200pcs / kaci.
  Qty prodhimit: 1000tons / muaj
  MOQ: 1tons
  Koha e dërgimit: 20-30days pas pagesës
  Kushtet e pagesës: T / T, L / C

   

  produkt Piktura

   HTB12sJzXv9TBuNjy0Fcq6zeiFXaG

  detajet e produktit

   HTB178tyXx9YBuNjy0Ffq6xIsVXaU

   Packaging & Shipping

  Ka shumë lloje të paketimit për shitje hot rrjetë përdoret teli kafaz për rabbit.Or ju mund të zgjidhni lloje të tjera.

   HTB18O4Kmx6I8KJjy0Fgq6xXzVXaG

   produkt Hot

   HTB1pKR2eBLN8KJjSZPhq6A.spXax

  kompania e Informacionit

  HTB1DaUtmf2H8KJjy0Fcq6yDlFXaoHTB13Wy3eBLN8KJjSZFPq6xoLXXaVHTB1PfoBmcrI8KJjy0Fhq6zfnpXa7

   

  Certifikatat

   HTB1pos.mjnD8KJjSspbq6zbEXXaG

  Shërbimet tona & FAQ

  HTB1y6wQIVXXXXbVaXXXq6xXFXXXL

   HTB1fYkWIVXXXXbBXVXXq6xXFXXXu 


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !