Хавана Y објавите користи за Продажба - Кина Тијанџин Bluekin индустрии

производи

Хавана Y објавите користи за Продажба

Краток опис:

Product Description  Application of Y fence post:  For protective wire mesh fencing of express highway and express railway; For security fencing of beach farming, fish farming and salt farm; For security of forestry and forestry source protection; For isolation and protecting husbandry and water sources; Fencing posts for gardens, road and houses. Advantage of Y fence post:      1.This kind of fence post enjoys an improved rate of 30% in its mechanical property and physical  propery comp...


 • Ограда пост: $ 700- $ 800 по тон
 • Набавка Способност: 1000 тони
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот

   Примена на Y ограда пост: 

  • За заштитна жица решетката ограда на експресен автопат и експресен железнички;
  • За безбедност ограда на плажа земјоделство, одгледување на риби и сол фарма;
  • За безбедност на шумарството и извор шумарство заштита;
  • За изолација и заштита на сточарството и извори на вода;
  • Мечување мислења за дворови, патишта и куќи.

  Предност на Y ограда пост:

       1.Оваа вид на ограда пост ужива подобрена стапка од 30% во своите механички сопственост и физички propery во споредба со заеднички челик мислења со иста големина оддел;

       2.Have убав изглед. Лесно се користи, со ниска цена;

       3.Long живот.

                             лозје Y пост се користи за продажба
  Materil Палка челик, железнички челик
  должина 1.35m, 1.5m, 1.65m, 1,8, 2,4, итн
  Тежина 1.58kgs, 1.86kgs, 1.9kgs, 2.04kg / m итн
  површина Зелена обоен, Црвениот обоен, топло поцинкувани, без боја
  користење фарма мечување, градина мечување
  пакување 10pcs / пакет, 200pcs или 400pcs / палета
  Производство Количина: 1000tons / месечно
  MOQ: 1tons
  Време на испорака: 20-30days по исплата
  Услови на плаќање: T / T, L / C

   

  производ Слики

   HTB1y177nnnI8KJjSszgq6A8ApXao

  Детали за производот

   HTB1R9sRnBDH8KJjy1zeq6xjepXa0

   Пакување и испорака

   10pcs / пакет, 200pcs или 400pcs / палета за лозје Y пост се користи за продажба. Или можете да изберете и други видови на пакување.

   HTB18O4Kmx6I8KJjy0Fgq6xXzVXaG

   жешка производ

   HTB1pKR2eBLN8KJjSZPhq6A.spXax

  Информации за претпријатието

  HTB1DaUtmf2H8KJjy0Fcq6yDlFXaoHTB13Wy3eBLN8KJjSZFPq6xoLXXaVHTB1PfoBmcrI8KJjy0Fhq6zfnpXa7

   

  сертификати

   HTB1pos.mjnD8KJjSspbq6zbEXXaG

  Нашите услуги и прашања

  HTB1y6wQIVXXXXbVaXXXq6xXFXXXL

   HTB1fYkWIVXXXXbBXVXXq6xXFXXXu 


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !