Топла Продажба фолиране алка во синџирот ограда систем - Кина Тијанџин Bluekin индустрии

производи

Топла Продажба фолиране алка во синџирот ограда систем

Краток опис:

Product Description chain link fence is also named diamond wire mesh with the diamond opening. It is made with various metal wires weaving by chain link fence machine. Our chain link fence materials are available in stainless steel, galvanized, and PVC coated wire. They are normally used in gardens, sports yard, industrial sites, houses, roads and events for crowd control. Product name hot sale pvc coating chain link fence system Material: High quality low carbon steel wire, stainl...


 • нокти: $ 700- $ 800 по тон
 • Набавка Способност: 1000 тони
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот

  алка во синџирот ограда е исто така именуван дијамант жица мрежа со отворање на дијаманти. Тоа се прави со разни метални жици ткаење со алка во синџирот ограда машина. Нашите алка во синџирот ограда материјали се достапни во нерѓосувачки челик, поцинковани, и ПВЦ обложени жица. Тие вообичаено се користи во градини, спортски двор, индустриските објекти, куќи, патишта и настани за контрола на толпата.

  име на производот топла систем линк ограда продажба ПВЦ облога синџир
  материјал: Висок квалитет на ниска употреба на јаглерод челична жица, од нерѓосувачки челик жица, алуминиумска жица
  големина: BWG8-BWG18
  ширина 0.5-5.0m
  должина 1-50m
  тип: Верига Mesh
  третман: поцинковани / ПВЦ обложени
  пакување: од плетени торба за секоја глава, други од пакување може да бидат произведени, исто така,
  Производство Количина: 1000rolls / месец
  MOQ: 10rolls
  Време на испорака: 20-30days по исплата
  Услови на плаќање: T / T, L / C
  примена: Фарма Ограда, автопат делител, спортски стадиони ограда, итн
  забелешки не 'рѓа

  спецификација:

  Поцинковани синџирот ограда линк
  Mesh мерач жица ширина должина
  1 " BWG11,12,13,14 0.5-4m 0.5-25m
  1-1 / 2 " BWG8,9,10,11,12,13 0.5-4m 0.5-25m
  2 " BWG8,9,10,11,12,13 0.5-4m 0.5-25m
  2-1 / 2 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  2-1 / 4 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  2-3 / 8 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  3 " BWG8,9,10,12 0.5-4m 0.5-25m

   

  ПВЦ обложени алка во синџирот ограда   
  Mesh WIRE GAGUE ширина ДОЛЖИНА
  1 " BWG11,12,13,14 0.5-4m 0.5-25m
  1-1 / 2 " BWG8,9,10,11,12,13 0.5-4m 0.5-25m
  2 " BWG8,9,10,11,12,13 0.5-4m 0.5-25m
  2-1 / 2 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  2-1 / 4 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  1-3 / 8 " BWG8,9,10,11,12 0.5-4m 0.5-25m
  3 " BWG8,9,10,12 0.5-4m 0.5-25m

   

  производ Слики

   HTB1leV.XxWYBuNjy1zkq6xGGpXaT

  Детали за производот

   HTB11vDUXDtYBeNjy1Xdq6xXyVXa3

   Пакување и испорака

   пластична фолија, дрвени палети, рефус пакет или како вашето барање за евтини фарма козјо ограда за продажба.

   HTB18O4Kmx6I8KJjy0Fgq6xXzVXaG

   жешка производ

   HTB1pKR2eBLN8KJjSZPhq6A.spXax

  Информации за претпријатието

  HTB1DaUtmf2H8KJjy0Fcq6yDlFXaoHTB13Wy3eBLN8KJjSZFPq6xoLXXaVHTB1PfoBmcrI8KJjy0Fhq6zfnpXa7

   

  сертификати

   HTB1pos.mjnD8KJjSspbq6zbEXXaG

  Нашите услуги и прашања

  HTB1y6wQIVXXXXbVaXXXq6xXFXXXL

   HTB1fYkWIVXXXXbBXVXXq6xXFXXXu 


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !