Канада Популарни Точка Говеда Метал Т пост за продажба - Кина Тијанџин Bluekin индустрии

производи

Канада Популарни Точка Говеда Метал Т пост за продажба

Краток опис:

Product Description characteristics: • T design resists bending • Heavier and stronger than U posts • Swaged anchor plates give posts stability • Rail steel naturally resistant to weathering • Easy to drive into ground – no holes to dig • Strong holding power for any type of fence • Galvanized posts meet Federal Highway specs with superior rust resistance • Studs prevent fence fabric from riding up or down the post  • Fence fabric attached securely to post by pre-formed metal clips •...


 • Ограда пост: $ 700- $ 800 по тон
 • Набавка Способност: 1000 тони
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот

  карактеристики:

  • Т дизајн спротивставува на свиткување
  • Потешки и посилни од U мислења
  • преклопен сидро плочи даде мислења стабилност
  • железничка челик природно отпорен на атмосферски влијанија
  • Лесно да се вози во земјата - нема дупки да копа
  • Силен холдинг моќ за било кој тип на оградата
  • поцинкувана мислења исполнат Сојузна автопат спецификации со супериорни 'рѓа отпор
  • столпчиња спречи ограда ткаенина од јава нагоре или надолу на пост 

  • ограда ткаенина спроведен безбедно да ја објавите преку претходно формирани метал клипови

  • Сидро плочи ладна фалсификувани за да ја објавите

  примена:

  Се е widly користи како подолу:

  • Автопат ограда
  • меѓата
  • Снег ограда поддршка
  • Фарми и поле ограда
  • дрво и поддршка грмушка
  • елени и диви животни ограда
  • Песочна ограда за одржување Дина
  • депонии и оградата на градилиштето

          Канада популарна точка добиток метал т пост за продажба
  Materil палка челик
  Тежина 0.85,0.95,1.25,1.33lbs / ft
  површина обоен, топло поцинкувани, без боја
  користење фарма мечување, градина мечување
  пакување 200pcs / палети.
  Производство Количина: 1000tons / месечно
  MOQ: 1tons
  Време на испорака: 20-30days по исплата
  Услови на плаќање: T / T, L / C

   

  производ Слики

   HTB12sJzXv9TBuNjy0Fcq6zeiFXaG

  Детали за производот

   HTB178tyXx9YBuNjy0Ffq6xIsVXaU

   Пакување и испорака

  Постојат многу видови на пакување за топла продажба се користи жица решетката кафезот за rabbit.Or можете да изберете и други видови.

   HTB18O4Kmx6I8KJjy0Fgq6xXzVXaG

   жешка производ

   HTB1pKR2eBLN8KJjSZPhq6A.spXax

  Информации за претпријатието

  HTB1DaUtmf2H8KJjy0Fcq6yDlFXaoHTB13Wy3eBLN8KJjSZFPq6xoLXXaVHTB1PfoBmcrI8KJjy0Fhq6zfnpXa7

   

  сертификати

   HTB1pos.mjnD8KJjSspbq6zbEXXaG

  Нашите услуги и прашања

  HTB1y6wQIVXXXXbVaXXXq6xXFXXXL

   HTB1fYkWIVXXXXbBXVXXq6xXFXXXu 


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !