за нас

за нас

01

Тијанџин Bluekin индустрии Limited е компанија која е специјализирана за производство и дистрибуција на хардвер производи за повеќе од десет години. Нашите главни производи се: железо и челик жица мрежа ограда, оградата мислења, и ноктите DIY производи. 

Ние често се земе учество во изложбата, на продавач сопствени богати познавање на производот и трговија искуство, кои нудат најдобар квалитет на услуги за вас.

Ние ќе продолжиме да се практикуваат понудената ветување, рака под рака со партнери да се задржи добри и долгогодишната соработка. Ние се оди напред за да стане професионална и конкурентни


WhatsApp Online Chat !